Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Path
nl: Pad

en: Theme
nl: Thema

en: System
nl: Systeem

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: Administration theme
nl: Beheerthema
