Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Theme
oc: Tèma

en: System
oc: Sistèma

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Administration theme
oc: Tèma de l'administracion
