Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Path
pl: Ścieżka

en: Theme
pl: Skórka

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Administration theme
pl: Skórka administracyjna
