Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Path
ro: Cale

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: System
ro: Sistem

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Administration theme
ro: Temă administrare
