Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: System
sk: Systém

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Administration theme
sk: Téma vzhľadu administrácie
