Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: System
sq: Sistemi

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Administration theme
sq: Tema e administrimit
