Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Theme
sv: Tema

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Administration theme
sv: Administrationstema
