Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Theme
ta: தீம்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: Administration theme
ta: மேலாண்மை தீம்
