Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: System
th: ระบบ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Administration theme
th: ธีมของหน้าบริหารระบบ
