Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: System
uk: Система

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Trail
uk: Вантажівка

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Prepend
uk: ДодНаКін

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема
