Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: System
vi: Hệ thống

en: Trail
vi: Vết

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Administration theme
vi: Giao diện quản trị
