Trails (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: System
be: Сістэма

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Administration theme
be: Тема адміністратара
