Trails (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: System
bg: Система

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Administration theme
bg: Административна тема
