Trails (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: System
bs: Sistem

en: Administration theme
bs: Administracijska tema
