Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: System
ca: Sistema

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Administration theme
ca: Tema d'administració
