Trails (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: System
cs: Systém

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Administration theme
cs: Téma vzhledu administrace
