Trails (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Path
da: Sti

en: Theme
da: Tema

en: Breadcrumb settings
da: Indstillinger for brødkrummer

en: Default theme
da: Standardtema

en: Administration theme
da: Administrationstema

en: Menu trail
da: Menusti
