Trails (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: System
eu: Sistema

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Administration theme
eu: Kudeatzailearen gaia
