Trails (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Theme
fi: Teema

en: System
fi: Järjestelmä

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Administration theme
fi: Ylläpidon teema
