Trails (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Path
fr: Chemin

en: Theme
fr: Thème

en: System
fr: Système

en: Breadcrumb settings
fr: Paramètres du fil d'Ariane

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Administration theme
fr: Thème de l'administration
