Trails (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Theme
hr: Tema

en: System
hr: Sustav

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Administration theme
hr: Administracijski predložak
