Trails (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: System
hu: Rendszer

en: Breadcrumb settings
hu: Morzsa beállításai

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Prepend
hu: Beillesztés az elejére

en: Administration theme
hu: Adminisztrációs smink
