Trails (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Path
id: Jalur

en: Theme
id: Tema

en: System
id: Sistem

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Administration theme
id: Perwajahan untuk Administrasi
