Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Path
ja: パス

en: Menu
ja: メニュー

en: Theme
ja: テーマ

en: System
ja: システム

en: Breadcrumb settings
ja: パンくずの設定

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Prepend
ja: 先頭に付加

en: Administration theme
ja: 管理用テーマ
