Trails (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Theme
jv: Tema

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Administration theme
jv: Administrasi téma
