Trails (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: System
kk: Системасы

en: Administration theme
kk: Басқарушы темасы
