Trails (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Administration theme
km: ស្បែក​ការ​គ្រប់គ្រង
