Trails (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Trail
kn: ಟ್ರೈಲ್
