Trails (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: System
lt: Sistema

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Administration theme
lt: Administravimo tema
