Trails (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: System
lv: Sistēma

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma
