Trails (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: System
mn: Систем
