Trails (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Path
mr: रस्ता

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम

en: Administration theme
mr: प्रशासकीय विभागाची थीम
