Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: System
ne: प्रणाली
