Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: System
ps: سيستم

en: Administration theme
ps: ویینه پازوالنه
