Trails (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Path
pt: Caminho

en: Theme
pt: Tema

en: System
pt: Sistema

en: Breadcrumb settings
pt: Configurações de trilha de navegação

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: Prepend
pt: Preceder

en: Administration theme
pt: Tema da área de administração
