Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Path
ru: Путь

en: Menu
ru: Меню

en: Theme
ru: Тема

en: System
ru: Система

en: Breadcrumb settings
ru: Настройки хлебных крошек

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Administration theme
ru: Тема оформления административных страниц
