Trails (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: System
sl: Sistem

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje
