Trails (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: System
tr: Sistem

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Administration theme
tr: Yönetim teması
