Trails (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: System
ug: سېستىما

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Administration theme
ug: سېستىما باشقۇرۇش بېتى ئۇسلۇبى
