Trails (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: System
az: Sistem

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Administration theme
az: Administrator mövzusu
