Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: System
bo: མ་ལག

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Administration theme
bo: དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི
