Trails (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: System
he: מערכת

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול
