Trails (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: System
hy: Համակարգ
