Trails (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Menu
te: మెనూ

en: Theme
te: అలంకారం

en: System
te: వ్యవస్థ
