Training (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Sequence
or: ଅନୁକ୍ରମ
