Training (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Desc
sv: Fallande

en: Topic
sv: Ämne

en: Feedback
sv: Respons

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Assignment
sv: Uppdrag

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted
sv: Framhävd
