Training (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Topic
ku: بابەت

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
