Training (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Help
ml: സഹായം

en: Sequence
ml: ക്രമം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
