Training (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል
