Training (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Footer
sr: Подножје

en: Sequence
sr: Секвенца

en: Main menu
sr: Главни мени
